Hakkımızda

Hakkımızda

Öğrencinin eğitim hayatında başarıya ulaşması için ihtiyaç duyduğu temel bilgiyi, akılda kalıcı olacak şekilde en sade ders anlatımları ile öğrenmesini sağlayan ve ödevlendirmelerle öğrencinin sahip olduğu bu temel bilgiyi yorumlayarak, daha üst düzeylere çıkarmasını hedefleyen bir eğitim dünyasıdır.

Artık teknoloji çağındayız…online olabildiği her noktada öğrencinin yanında olan bidersanlatimi.com teknolojiyi kullanarak aktif öğrenmeyi, kritik düşünme becerilerinin gelişmesini ve analitik sonuca varmayı sağlar. İşinizi çok kolaylaştırır; Paradan ve zamandan büyük tasarruf sağlar.

Bidersanlatimi.com Temel bilgiyi verir, ders öğretmeninin alınmasını istediği soru bankasından ödevlendirmeyi yapar. Sistem ödevini yapmamış veya ödevde istenilen başarıyı yakalayamamış öğrencinin bir sonraki derslerini açmayarak öğrencinin otonom kontrolünü sağlar.

Ayrıca Sistem ödevde yapılamayan soruların çözüm videolarını da öğrenciye sağlayarak konu ile ilgili öğrenilemeyenlerin veya eksiklerin giderilmesini sağlar.

Bidersanlatimi.com un dersleri, doğal sınıf ortamında, belli bir programda çekilir. Eğer öğrenci ister ise Dünyanın herhangi bir yerinden derslere canlı olarak da katılabilir. Bunun için de uygun paketi alarak sistemden onay alması gerekmektedir.

Bidersanlatimi.com a ilk üye olduğunuzda ücretsiz olarak “kariyer envanteri” ni uygulamalısınız.

Bidersanlatimi.com da YKS-LGS dersleri ve 9-10-11.sınıf dersleri her ayın başında aylık paketler halinde hizmete sunulur. Pakette o ayın konularına göre rehberlik yönlendirmesi, ilgili derslerin 80 ders konu anlatımı, ödevlendirmeleri ve meslek tanıtım videoları bulunur. Size uygun paketi aldıktan sonra rehberlik yönlendirmeleri ve tavsiye edilen programı kendinize uygun olarak geliştirdikten sonra programlı bir şekilde derslerinizi sanki o sınıftaymış gibi izlemeniz ve ödevlerinizi yapmanız başarılı olmanızı sağlayacaktır.

Bidersanlatimi.com yakın bir zamanda İngilizce-Almanca-Rusça gibi yabancı dilleri ve Robotik kodlama öğrenmek isteyenlere de dersleri ile hizmet verecektir. Gerekli alt yapılar oluşturulmaktadır.

Bidersanlatimi.com ailesi olarak sizlere misafir olacağız ve başarınızda önemli rol oynayacağız.

Eğitim hayatınızda anlamlı bir yerimiz olacak…

                                                                                                                                                                                                                 Saygı ve Sevgilerimle

                                                                                                                                                                                                                    Mustafa KAVAKLI

VİZYON

  • Kritik düşünme becerilerinizi ve teknolojiyi kullanarak, aktif olarak öğrenebileceğiniz ve yaratıcılığınızın da yardımıyla analitik bir sonuca varabileceğiniz bir öğretim modeliyle başarılı bir eğitim öğretim hayatı geçirmeyi sağlamak.

MİSYON

  • Öğrencinin öz yeterlilik becerilerini arttırmak maksatlı, başarı odaklı, öğrenci merkezli yeni neslin yeni eğitim öğretim teknikleriyle donatılmış yarı otonom bir şekilde akademik kariyer yolculuğunda hedef ve yeteneklerine ulaştırabilmeyi hedefliyoruz.