Yeni Nesil Kurs Merkezi

LGS, 9. 10. 11. ve Üniversite Hazırlık / Mezun öğrenciler için VIP KURS hizmeti sunuyoruz.

Flipped Learning (Ters Yüz Eğitim) Modeli

Ters yüz eğitim modeli, geleneksel eğitim sistemini tersine çeviren ve eğitimi bireyselleştirerek yüksek verim sağlayan, teknolojiyi en faydalı şekilde kullanan yeni nesil eğitim modelidir. Öğrenciler sınıfa, öğrendikleri temel bilgileri uygulamak için gelirler. Sınıf içi dersler, öğrencilerin sıkıldıkları, odaklanmakta zorlandıkları bir zaman dilimi olmaktan çıkıp eğlenceli ve yüksek verimli çalışma ortamlarına dönüşür.

Sınava Hazırlıkta Yol Haritası

Sınava hazırlanırken, disiplinli bir program uygulamakta, neyi, ne zaman, nasıl çalışacağını kurgulamakta mı zorlanıyorsun ?
Sınava hazırlıkta yol haritan hazır; hangi konunun ne zaman, nasıl çalışılacağını, konu ile ilgili soruların en pratik şekilde nasıl çözüleceğini günbe gün gösteren yıllık plan ile zamanını en iyi şekilde kullanarak özgüvenle sınavına hazırlanacaksın.

Özel Ders Niteliğinde En Pratik Ders Anlatımları

Ders anlatımı uzadıkça, dikkatini toplayamamaktan, dersten kopmaktan, bir seferde anlayamamaktan mı korkuyorsun?
30 dakikalık, özel ders niteliğindeki en pratik konu anlatımları seni sıkmaz, odaklanmanı kolaylaştırır.
Sınıf ortamında, doğal etkileşim ile kaydedilmiş olan bu dersleri ön hazırlık için programa uygun şekilde kullanırken tekrar tekrar seyreder, yüz yüze ders için hazırbulunuşluğunuzu en üst düzeye çıkarırsınız. Öğrenme yüzden, soru çözümlerindeki performansın ve başarın kendiliğinden artar.

Sınıf Ortamında 9000 ve Üzeri Soru Çözümü

Konuyu anlıyor ama soru çözerken zorlanıyor musun? 
Ders anlatımlarımızla, hazırbulunuşluğunuzu en üst düzeye çıkarıyor, bu sayede kazandığımız zaman ile akıllı sınıflarımızda yüz yüze derslerimizde 9000 'den fazla aktif soru çözümü ile, soru çözüm tekniklerinde ustalaştırıyoruz. Soru çözememe korkunuza son...

Yapay Zeka Destekli Akıllı Ödev Takip Sistemi

Ödev kontrollerini kaşe vurmanın ötesine götürdük.  Ödevlerinizdeki soruları çözecek, cevaplarınızı sistemdeki optik forma kodlayacaksınız. Tek bir tuşla anında doğru ve yanlışlarınızı, konu analizlerinizi göreceksiniz. "Akıllı Ödev Takip Sistemi" sizi yanlış cevaplarınızın çözüm videolarını götürerek, öğrenmedeki eksiklerinizi en pratik şekilde tamamlar.

"Eğitimde Yenilik mi Olur?" dediler. Dedik "Olabilir". 

Biz Neden Varız ?

Nasıl Yapıyoruz ?

 

TEKNOKURS